Welcome to NFL summer vacation. With mandatory minicamps wrapping up, players now head out on break until July 22, when the first of the training camps begin.Eric Weddle Jersey

In the meantime, here are 10 things we learned from the latest round of off-season practices.

Miami coach Adam Gase said during a radio interview in May that he wants Ajayi to handle “between 22 and 25” carries per game this season. Perhaps that doesn't sound like a massive number,Justin Tucker Jersey but in terms of an NFL running back's workload it is huge. An average of 25 attempts stretched over a 16-game schedule would put Ajayi right at 400 rushes for the season—just five backs in NFL history (Larry Johnson, Jamal Anderson, James Wilder,C.J. Mosley Jersey Eric Dickerson and Eddie George) have hit that number. Ezekiel Elliott and Le'Veon Bell led the league last season in attempts and attempts per game, respectively, with 322 and 21.Elvis Dumervil Jersey8.

On top of his run-game workload, though, Ajayi also wants to be more involved as a receiving threat. ESPN's James Walker reports that “catching the ball out of the backfield became a major focus during Ajayi's off-season training,” a year after the Boise State product hauled in 27 passes for a paltry 151 yards (5.6 yards per reception).

The Dolphins will have to draw a line in the sand,Joe Flacco Jersey somewhere. Ajayi handled 287 touches last season, way up from the 56 he had as a rookie. And Gase said midway through the 2016 campaign that he needed to keep an eye on Ajayi's touches, because the back's physical style naturally adds to his wear and tear. (Ajayi dropped in the 2015 draft due to concerns over the long-term health of his knee, which he injured early in his college career.)

O škole

606 žiakov I. a II. stupňa
25 tried - 1. - 9. ročníka

Kontakt

Základná škola Dudova 2
Bratislava 851 02

Telefón / Fax:
+421 2 6382 0909

E-Mail:
zsdudova@zsdudova.sk

 

 

Základné informácie

o našej skole po:


nemecky

anglicky

španielsky

taliansky

francúzsky


ZŠ DUDOVA 2 bola Škola roka 2015

Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na tento odkaz.

 

Poďakovanie

Komunitnej nadácii Bratislava


----------------------------------------

Ak sa chcete dozvedieť viac

o činnosti ŠKD, kliknite na obrázok.

 

 

Číslo účtu ŠKD:

SK72 5600 0000 0094 0089 9001

----------------------------------------

 

Pracovné listy na precvičovanie


pre 1 stupeň,


ak ich chcete využiť,
kliknite na obrázok.

 

 


Oznam pre rodičov


Vážení rodičia, v prípade, že chcete uhradiť príspevok do Spolku priateľov školy prosím uveďte do správy pre prijímateľa meno Vášho dieťaťa a triedu, ktorú v tomto šk. roku navštevuje.


číslo účtu:

SK37 5600 0000 0094 0887 4001


Ďakujeme za Vašu podporu a spoluprácu.

 

---------------------------------------


Vážení rodičia a

priatelia školy,

chcete podporiť našu základnú školu? Je to jednoduché a nič Vás to nebude stáť :).

Stačí, ak kliknete na tento odkaz.

 

---------------------------------------

Newsletter mestskej časti

Bratislava-Petržalka,


ak sa chcete dozvedieť viac,

kliknite na tento odkaz.


 

Spolupracujeme aj

s tenisovou školou.

Pre viac informácii, kliknite na obrázok.

 

 

Prečo je pani učiteľka naša kamarátka


My, žiačky IV.A triedy zo ZŠ Dudová 2,Bratislava,Kvetka,Alexandra Sára a Nelka sme sa rozhodli prihlásiť našu kamarátsku pani učiteľku Mgr.Alenku Lampertovú do tejto súťaže. A prečo kamarátsku? Nikto sa jej nebojí, každú ranu zahojí. Každé ráno nás privíta čerstvo uvareným čajíkom. No, povedzte ,pozná niekto takú? Pani  učiteľka nám v škole vytvára radostné a príjemné prostredie, je primerane prísna a zároveň láskavá. Keď ju niekto nahnevá, nerieši to krikom, ona kričať ani nevie. Je spravodlivá ,ku všetkým žiakom sa správa rovnako, vie dobre vysvetliť nové učivo. Ona nám nechce dávať zlé známky. Nemá ich rada. A keď už musí, vždy nám dá šancu, opraviť si ich. Našu pani učiteľku si veľmi vážime aj preto že nás mnohokrát  zobrala v rámci vyučovania, ale aj v jej voľnom čase na rôzne spevácke,či recitačné vystúpenia. Stmeluje náš kolektív rôznymi aktivitami, ako napr.projektom“SUPER TRIEDA“. Pani učiteľka zapája všetkých žiakov, nielen najlepších .V duchu hesla “jeden za všetkých, všetci za jedného.“A každý žiak aj chce vystupovať ,nikto neprotestuje. Pani učiteľka to s nami proste vie. Každý rok nás zoberie  do  ŠVP, kde nám pripraví  mnoho výletov a nespočetné množstvo zábavy. Divadlo ,ZOO, dejepisné prechádzky-škola hrou.Máme v triede aj takých, ktorí majú problémy(ADHD).Pani uč.Alenka sa im snaží zo všetkých síl pomáhať. Učí  aj nás ,ako im máme byť nápomocní a rešpektovať ich. Chce  ,aby sme sa mali radi ,aký sme. Vážime si našu triednu učiteľku Alenku Lampertovú, pretože sa snaží byť nám autoritou, vzorom, kamarátkou aj našou doobedňajšiou mamou. Máme ju z úprimného srdiečka všetci radi. AÁA....pekne sa oblieka )))))))
Žiaci IV.A Triedy ZŠ Dudova 2 Bratislava
Text je uverejnený tak, ako ho žiačky napísali.

 

Pani učiteľka Lampertová bola na základe návrhu svojich žiačok ocenená primátorom Bratislavy.

Ak si chcete pozrieť fotografie, kliknite na tento odkaz.

Prečo je pani učiteľka naša kamarátka.

 

My, žiačky IV.A triedy zo ZŠ Dudová 2,Bratislava,Kvetka,Alexandra Sára a Nelka sme sa rozhodli prihlásiť našu kamarátsku pani učiteľku Mgr.Alenku Lampertovú do tejto súťaže. A prečo kamarátsku? Nikto sa jej nebojí, každú ranu zahojí. Každé ráno nás privíta čerstvo uvareným čajíkom. No, povedzte ,pozná niekto takú? Pani učiteľka nám v škole vytvára radostné a príjemné prostredie, je primerane prísna a zároveň láskavá. Keď ju niekto nahnevá, nerieši to krikom, ona kričať ani nevie. Je spravodlivá ,ku všetkým žiakom sa správa rovnako, vie dobre vysvetliť nové učivo. Ona nám nechce dávať zlé známky. Nemá ich rada. A keď už musí, vždy nám dá šancu, opraviť si ich. Našu pani učiteľku si veľmi vážime aj preto že nás mnohokrát zobrala v rámci vyučovania, ale aj v jej voľnom čase na rôzne spevácke,či recitačné vystúpenia. Stmeluje náš kolektív rôznymi aktivitami, ako napr.projektom“SUPER TRIEDA“. Pani učiteľka zapája všetkých žiakov, nielen najlepších .V duchu hesla “jeden za všetkých, všetci za jedného.“A každý žiak aj chce vystupovať ,nikto neprotestuje. Pani učiteľka to s nami proste vie. Každý rok nás zoberie do ŠVP, kde nám pripraví mnoho výletov a nespočetné množstvo zábavy. Divadlo ,ZOO, dejepisné prechádzky-škola hrou.Máme v triede aj takých, ktorí majú problémy(ADHD).Pani uč.Alenka sa im snaží zo všetkých síl pomáhať. Učí aj nás ,ako im máme byť nápomocní a rešpektovať ich. Chce ,aby sme sa mali radi ,aký sme. Vážime si našu triednu učiteľku Alenku Lampertovú, pretože sa snaží byť nám autoritou, vzorom, kamarátkou aj našou doobedňajšiou mamou. Máme ju z úprimného srdiečka všetci radi. AÁA....pekne sa oblieka)))))))

Žiaci IV.A Triedy ZŠ Dudová 2 Bratislava

 

 

Pani učiteľka Lampertová bola na základe návrhu svojich žiačok ocenená primátorom Bratislavy.

 

Ak si chcete pozrieť fotografie, kliknite na tento odkaz.